Jak ušetřit peníze na maso – Úspora na nákupu masa

obraz

Getty Images

Vynaložte méně na kuře, hovězí maso, deli a další

obraz

Getty Images
Šťavnaté, pivní jídlo

Během léta není nic víc lahodného (a zábavného) než grilování. Ale všechno to kuře, hamburger a steak se mohou přidat. Zde jsou naše tipy na snížení nákladů na maso, takže váš letní obchod s potravinami neporušuje banku.

Hamburger

Getty Images
Hamburger

Zvolte si “tržní mletí” v obchodě, než je balené maso pocházející od národních distributorů. Nejen, že je to často lepší kvalita – vyrobeno z odrůd vyšších druhů hovězího masa – obvykle stojí asi o 1 dolar libra méně, říká John Smith, řezník v supermarketu řetězce Wyoming a autorem Vyznání řezníka.

KOUPIT 3 LB MĚSÍCI A ULOŽIT 3 USD.

<p><strong></strong>Uložte sendviče jedním jednoduchým krokem. Některé obchody s potravinami vám umožní vyvézt 2-librou vařenou šunku nebo krůtí mléko z chlazené části a nechte ho řezat řezákem, říká Patel. Získáte sendvičové maso, které může být $ 1 za kilogram levnější než to, co stojí za lahví.</p><p><strong>KOUPIT 4 LB měsíc a</strong> <strong>SAVE $ 4.</strong></p><p>“title =” Mlýnské maso ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/wdy.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f79df0c01b6_-_3-deli-meats-lgn.jpg?fill=320:426&resize=480:* ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Getty Images

Deli Meats

Uložte sendviče jedním jednoduchým krokem. Některé obchody s potravinami vám umožní vyvézt 2-librou vařenou šunku nebo krůtí mléko z chlazené části a nechte ho řezat řezákem, říká Jessica Patelová, odborník na frugal shopping Bankrate.com. Získáte sendvičové maso, které může být $ 1 za kilogram levnější než to, co stojí za lahví.

KOUPIT 4 LB měsíc a SAVE $ 4.

Kuře

Getty Images
Kuře

“Je téměř vždy v prodeji během grilování, takže byste nikdy neměli platit plnou cenu,” říká Smith. Stehna a paličky jdou až na 89 ¢ libra (pravidelně asi 1,70 dolarů), vykostěné prsy 1,70 dolarů za libru (pravidelně asi 3 dolary) nebo, nejlevnější ze všech, celé kuře za 69 ¢ libry (obvykle kolem 1,30 dolaru).

KOUPIT 5 LB POKRMŮ MĚSÍCE A ULOŽTE 6 USD.

Hovězí

Getty Images
Hovězí

Koupit celý sklíčidlo. Je to stejný sval jako oko, říká Smith, a chutná velmi podobně, ale stojí mezi $ 3 a $ 5 za libru (versus $ 7 až $ 11 na žebřík). Zeptejte se svého řezníka, abyste z prvních 4 centimetrů oka sklenice pečicího masa odřízli dvě steaky a nechte ho rozdrtit na hamburger.

KOUPIT 2 LB MĚSÍC A ULOŽTE 8 USD.

Steak

Getty Images
Steak

Když se maso začne trochu hnědé, ale je stále naprosto bezpečné, řezníci to označují za 2 až 3 dolary na 1 kilogram steaku, říká Smith. (Nebezpečné maso vypadá fluoreskující zeleně.) Zeptejte se řezníka, jaký denní den snižuje ceny, takže můžete získat první volbu. Libra steak je 3 dolary místo 7 dolarů!

KOUPIT 2 LB měsíc a SAVE $ 4

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 9 = 16

map