Jak ušetřit peníze na produkci – šetření ovoce a zeleniny

<p>Buttery sweet corn, sukulentní jahody a šťavnaté rajčata jsou některé z nejlepších částí léta. Ceny? Ne tak moc. S cenami vašich oblíbených druhů ovoce a zeleniny, které v letošním roce vzrostou o 3,5%, potřebujete nějakou pomoc. Majitelé supermarketů, manažeři a odborníci v oblasti peněz roztříštili své tajemství při roztahování vašich letních potravin dolarů, což znamená, že nebudete chybět na jediném skusu.</p><p>“title =” Fresh, Delicious Produce ”</p><p>src = “https://hips.hearstapps.com/wdy.h-cdn.co/assets/cm/15/10/480×240/54f79db137f01_-_1-fruits-veggies-lgn.jpg?resize=480:*”</p><p>/></p><div class= iStock

Naučte se, jak snížit náklady při nákupu vašich oblíbených druhů ovoce a zeleniny

<p>Buttery sweet corn, sukulentní jahody a šťavnaté rajčata jsou některé z nejlepších částí léta. Ceny? Ne tak moc. S cenami vašich oblíbených druhů ovoce a zeleniny, které v letošním roce vzrostou o 3,5%, potřebujete nějakou pomoc. Majitelé supermarketů, manažeři a odborníci v oblasti peněz roztříštili své tajemství při roztahování vašich letních potravin dolarů, což znamená, že nebudete chybět na jediném skusu.</p><p>“title =” Fresh, Delicious Produce ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/wdy.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f79db137f01_-_1-fruits-veggies-lgn.jpg?crop=1xw:1.0xh;center, nahoru & velikost = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= iStock

Čerstvé, Delicious Produce

Buttery sweet corn, sukulentní jahody a šťavnaté rajčata jsou některé z nejlepších částí léta. Ceny? Ne tak moc. S cenami vašich oblíbených druhů ovoce a zeleniny, které v letošním roce vzrostou o 3,5%, potřebujete nějakou pomoc. Majitelé supermarketů, manažeři a odborníci v oblasti peněz roztříštili své tajemství při roztahování vašich letních potravin dolarů, což znamená, že nebudete chybět na jediném skusu.

Rajčata

iStock
Rajčata

Přeskočte třešňové rajčata a jděte do větších kulatých, což jsou obvykle asi 50 až 1 dolar méně za libru. Lepší ještě, růst vlastní. Ashley Watsonová, spisovatelka blogu moudrého blogu Wise Bread a bývalý producent sekce, říká, že jsou jednou z nejsnadnějších rostlin. Chcete-li se dozvědět více, zeptejte se svého místního zahradního klubu nebo školky.

KOUPIT 4 LB MĚSÍC A ULOŽIT 4 USD.

Avokádo

Getty Images)
Avokádo

Kupte si guacamole fixace v latinském supermarketu. “Zatímco řetězové potraviny mohou cenu avokáda za 1,99 dolarů za kus, viděl jsem je v etnických prodejnách, kteří prodávali tři za 1 dolar,” říká Carrie Kirby, tvůrce FrugalisticMom.com.

KOUPIT 3 MĚSÍC A ULOŽIT 5 USD.

Kámen Fruit

Thinkstock
Kamenné ovoce

Podívejte se na pohmožděné broskve a nektarinky u silničního stánku, říká Jeff Yeager, autor knihy The Cheapskate Next Door. Ačkoli nemůžete jíst špatné části, zaplatíte asi polovinu nezpochybněných nákladů na ovoce, takže budete stále ještě před námi.

KOUPIT 8 LB MĚSÍC V 50 ° A LB A SAVE $ 4.

Salát Greens

iStock
Salátové zelené

Místo toho, aby si koupil sklenici smíšených zelených za 5 dolarů za balíček o celkové hmotnosti 6 uncí, získáte ty stejné zelené na hlavě asi za 2 dolary. Na salát, který zůstane čerstvý celý týden, umyjte a důkladně osušte listy a uložte je do plastového sáčku, který jste vyrazili s vidličkou, říká kuchařka Jorj Morgan.

KOUPIT 4 HLAVY 1-LB LETTUCE MĚSÍCE A ULOŽTE 32 USD.

Houby

Thinkstock
Houby

Koupit křemína místo portobelosu, což jsou jen větší verze, říká Watson. U většiny receptů může přímá výměna ušetřit asi 2 až 3 dolary. V jednom obchodě v San Diegu byl balíček portobelos o objemu 8 uncí 5,49 dolarů, zatímco stejné množství krémů bylo jen 3,69 dolaru.

KOUPIT 2 BALÍČKY MĚSÍC A SAVE $ 4.

Kukuřice

iStock
Kukuřice

Scott Varanko, produkující manažer na trhu společnosti Stew Leonard v Norwalku, CT, říká, že nepoškvrněná kukuřice je levnější a udržuje se lépe, než aby se zablokovala. V jeho obchodě, sladká kukuřice s listy neporušené stojí třetinu méně než smirka-wrapped super-sladké kukuřice. “Kupte si to den, kdy chcete jíst,” říká, protože kukuřice je méně sladká, čím déle sedí.

KUPUJTE 12 UŠÍ NA 33 KAŽDÝCH (NEJDŮLEŽITĚJŠÍ), A UŠETŘÍTE PRO 8 USD.

Jahody

iStock
Jahody

Tito obvykle jdou o asi 4 dolarů za čtverečník v supermarketu, ale pokud si vyberete vlastní, můžete je často dostat za poloviční cenu, říká Watson. Kromě toho jste na jednu rodinu pobavili!

KOUPIT 4 MĚSÍCI MĚSÍCI A ULOŽIT 8 USD.

Brambory

iStock
Brambory

Když vyrábíte bramborový salát, rozhodněte se pro pytloviny. Uvolněné ty mohou stát asi 1 dolar za libru, ale můžete najít celých 5-libra pytlů na tak nízké, jak 2.50 dolarů. A protože balení je podle zákona povinen poskytnout alespoň inzerovanou minimální váhu, obvykle dostanete trochu víc. “Pokud taška váží trochu pod, budou házet extra na to, aby byla v bezpečí,” říká Jessica Patel, odborník na nákup Bankrate.com.

KOUPIT 6 LB MĚSÍCU A ULOŽIT 3 USD.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

54 − = 44

map